0

HAKKIMIZDA

Biz kimiz ?

Regl dönemininde ihtiyaç duyduğumuz herşeyin bir arada ,hızlı ve pratik ve kolay ulaşılabilir olmasını  isteyen,bu özel günümüzü daha kolay geçirmek isteyen kadınlarız.

 

 

 

Logodaki Lotus çiçeği ne anlama geliyor?

Lotus çiçeği aslında çakraların genel sembolü.Budizm ve Hindu dinlerinde saflık ve güzelliği, manevi mükemmelliği, aydınlanmayı, sevgi ve tutkuyu temsil ediyor.

Lotus, enerjisel olarak sakral çakra  ile ilgili.Yani üreme.Yani yumurtalıklarımız 🙂

Kendini temizleme yeteneği oldukça gelişmiş bir bitki olan lotus, üzerine konan en ufak bir toz parçasını bile hemen temizleyebiliyor, yağmur yağdığında ise su damlalarını kendini temizlemek için kullanabiliyor.Tıpkı biz kadınların her ay adet olup yenilenmesi gibi 🙂

Ayrıca bu bitki kirli, çamurlu, sulak alanlarda yetişiyor.Hatta Tayland’ın güney batısındaki en büyük natural göl olan Ynong Han Lake’e bu çiçekleri görmeye gidip  hayal ötesi resimler çekip yepyeni kültürler keşfederken  Instagram hesabından bizi etiketleyebilirsin !

 

 

 

 

 

 

 

Peki Relax Kit’in içinde neler var?

 • 1 adet ısıtıcı patch ya da tercihine göre 1 adet ısıtıcı jel torba
 • Normal hijyenik pedler,
 • Gece boyu hijyenik ped,
 • Tamponlar,
 • Günlük hijyenik pedler
 • 1 tüp hayıt tohumu çayı
 • Sihirli Grabovoi Sayı Sekansları Sticker’ı
 • Ve tatlı krizine derman olacak minik bir sürpriz  var 🙂

 

 

 

 

 

Peki bez çantanın içinden çıkan  sticker’daki  rakamlar ne?

Rus matematikçi Grigori Grabovoi’nin Sayılar Eczanesi kitabında anlattığına göre sayılarla şifa yöntemi ile hastalıkları yenmek ve şifa bulma

k  mümkün. Uygulamada da sayıların enerji seviyesindeki titreşimlerini kullanıyoruz.

Bu kodları tek tek okuyarak ve / veya bir kağıda yazıp görebileceğin  bir yere yapıştırabilirsin.

Aşağıda tam bize göre sekanslar var:

                                                             Kramplar 5, 1, 2, 4, 5, 4, 2, 4

                                                             Adet ağrısı 4, 8, 1, 5, 8, 1, 2

Bu rakamların  özel eğitimleri için en doğru kaynak olan,   Ankara’da bulunan Türkiye Grigori  Grabovoi Eğitim Merkezi ile iletişime geçebilirsin.

 

 

 

 

 

Relax Kit®’teki Isıtıcı Ped Ne İşe Yarıyor?

Demir tozu, aktif karbon ve sudan oluşan ultra ince ısıtıcı patch ergonomik tasarımı ve kolay kullanımı sayesinde adet ağrılarının ve  krampların azalmasına ve rahatlamamıza yardımcı olur.

8 saate kadar etkili olan bu patch’in kullanımı da çok kolay.Ürünün özel paketini açıp, ısıtıcı bandın üzerindeki koruyucu filmi kaldırıp, yapışkan yüzeyi iç çamaşırının üzerine istediğin bölgeye yapıştır. Isıtıcı bant hava ile temas ettiğinde kendiliğinden ısı vermeye başlayacak (bandı direkt cilde yapıştırma).Şimdi arkana yaslan ve güzelce gevşe…

Isıtıcı Jel Torba Ne İşe Yarıyor?

Yüksek kaliteli PVC malzemeden yapılmış patlama riski olmayan sıcak su torbası, hem tekrar ısıtılabilir bir yapıda, hem eğlenceli hem de ofiste/evde/okulda su damlatma riski olmadan her zaman seninle!

 

 

 

Jel Isıtıcıyı Nasıl Kullanacağım?

 1. Jel torbanın içinde bulunan metal aparatı elle çıtlat.Bu aparat büktüğünde ortaya çıkan madde kimyasal tepkimeye girerek ısı ortaya çıkartacak ve jel katılaşarak ısınacak.
 2. Sıcaklığı yaklaşık 1-1,5 saat sürüyor.
 3. Tamamen soğuduğunda ise 5-10 dk boyunca jel hale gelene kadar kaynar suda ısıtıp tekrar kullanmak mümkün.

Detaylı bilgi için Instagram hesabımızı ( relax.kit ) takipte kal.

https://www.instagram.com/relax.kit/

       https://ty.gl/cvcu1si

 

 

 

Hayıt Tohumu Çayı Ne İçin Kullanılır?

 Yeni hasat, organik hayıt tohumu çayı, östrojen hormonunun salgılanmasını artırdığından bu dönemin çok daha ağrısız ve kolay geçmesine yardımcı olduğu yıllardır biliniyor.

Tane karabibere benzeyen bu tohum,hormonların düzenlenmesine destek olduğu için hormonal bozukluklara bağlı olarak oluşan depresyon ve stresi de ortadan kaldırmaya etkisi olduğu söyleniyor.Rahim duvarını güçlendirerek,doğurganlığı artırmaya ve  kadınlarda çok yaygın olarak görülen çikolata kistlerinin oluşumunun önüne geçmeye ve var olanların ise kısa sürede küçülüp yok olması için de destekçi bir bitki.

Tıpkı regl dönemindeki kadınlara yardımcı olduğu gibi hayıt tohumu, menapoz döneminin de çok daha huzurlu ve hafif geçmesine yardım ediyor.

 

 

 

Peki Nasıl Demlenir Bu Çay?

Kit’in içindeki hayıt tohumunu (yarım tatlı kaşığı) hafifçe ez. Bir bardak kaynar suya ezilen tohumları ekle. 5-10 dakika kadar demlendikten sonra tohumları süzüp, tadını çıkarabilirsin.

İşte bu kadar kolay!

 

 

× Relax Kit'e Sor